1. Ana Sayfa
  2. Kurullarımız
  3. Platformlarımız
  4. Enerji Platformu

Enerji Platformu

Kutlu TAMAY 1973 Ankara doğumludur. Yükseliş Koleji ve Bilkent Üniversitesi mezunudur. Uzun yıllar Enerji Sektöründe profesyonel olarak çalıştıktan sonra TAMAY Enerji Danışmanlık firmasını kurarak indirimli Elektrik Enerjisi Temini konusunda birçok firmaya danışmanlık hizmeti vermektedir. Türk Sanayici ve İşadamları Vakfı (TÜSİAV), Ankara Genç İşadamları Derneği (ANGİAD), Bilkent Üniversitesi Mezunlar Derneği (BİLMED), gibi önde gelen STK’ ların yönetim kurullarında yer almaktadır.

"Enerji Sektörü benim için çok önemli ve kesinlikle vazgeçemeyeceğim bir sektör. Uzun yıllar profesyonel olarak bu sektörde çalıştıktan sonra kendi firmamı kurarak bu tecrübemi insanların hizmetine sunmak istedim. Şu anda birçok firmaya uygun enerji temini hususunda danışmanlık hizmeti vermekteyim. Daha uzun yıllarda bu sektörde olmak niyetindeyim…"

Enerji sektörü oldukça geniş ve çok yönlü bir sektör. TÜSİAV Enerji Platformu olarak biz; elimizden geldiğince bu geniş sektörün uzmanları ile bir araya geliyor, toplantılar yapıyor, fuarlara iştirak ediyor ve ülkemiz için fayda sağlayacak çalışmalar yapmaya gayret ediyoruz.

Twitter: https://twitter.com/Kutlutamay

TÜSİAV
Enerji Platformu Başkanı
Kutlu TAMAY
TÜSİAV Sosyal Medya & e-Bülten
14 Mayıs 2017
Tusiav Başkanı Veli Sarıtoprak Popüleritesi
+ FOLLOW TWITTER
e-BÜLTEN ÜYELİĞİ
Yeniliklerden haberdar olmak ister misiniz?